Ubytujte se v Chaloupce pod kostelem

Chaloupka č.1

Srdečně Vás zveme do nově zrekonstruované chaloupky s vlastním vinným sklípkem určené až pro 12 osob v malebné jihomoravské vesnici Vrbice. V samostatném domku se nacházejí 2 apartmány:


1. apartmán (pro 8 osob) – ložnice pro čtyři osoby (manželská plus patrová postel) a pokojík se dvěma lůžky(manželská postel). V obývacím pokoji je možné využít i rozkládací pohovku 90x200cm (po rozložení postel 180x200cm). Samozřejmostí je televize a WI-FI zdarma. Pro hosty je připravena plně vybavená kuchyně (plynový sporák s troubou, nová chladnička s mrazákem, mikrovlnka, rychlovarná konvice, pressovač. Stůl a 8 židlí. Nově zrekonstruovaná koupelna s WC a pro naše nejmenší dětský koutek se spoustou hraček.    
                       
2. apartmán s vlastním vchodem ze dvora pro 4 osoby – ložnice se 2 lůžky a velká rozkládací pohovka, stůl a 4židle, LCD TV, vlastní koupelna-sprcha a WC, kuchyňský kout(chladnička, mikrovlnka, dvouplotýnkový vařič, rychlovarná konvice. Velká šatní skříň v zádveří.


Výhodou je uzavřený dvorek s absolutním soukromím, s posezením a grilem, pro děti houpačka s pískovištěm. Naši hosté mohou využít i hernu(nevytápěnou!) s ping-pongem a šipkami či jako místnost na úschovu kol. Pro hosty je rovněž volně přístupný vinný sklípek s malou vinotékou a posezením nad sklípkem (dvůr, herna a sklípek jsou společné pro oba apartmány!). Parkovat je možno před a za objektem.

Novinky pro rok 2016:

  • Stávající nábytek byl nahrazen novým, stylovým!
  • od května je v provozu nová ubytovací jednotka (byt 1+1) – samostatný apartmán se 4 lůžky, s vlastní koupelnou (sprcha, umyvadlo, WC) a kuch. linkou (lednice, dřez, mikrovlnka, dvouplotýnkový vařič, rychlovarná konvice), TV
  • Je zrekonstruované posezení nad vinným sklepem, herna s ping-pongem je přesunuta do opraveného průjezdu
  •  Už je i krytá terasa a pro děti malá trampolína! 

WiFi zdarma!

Celý objekt je nekuřácký!

 

Ubytování se zvířaty není možné, děkujeme za pochopení!


Obývací pokoj
Pokojík
Kuchyň
Ložnice